Wyniki Szkolnego Konkursu Informatycznego oraz konkursu plastycznego "Bezpieczny Internet".

24 czerwca 2017

Z inicjatywy nauczycielki p. Magdy Ciułek na początku czerwca odbył się Szkolny Konkurs Informatyczny.  Jego celem było popularyzowanie wiedzy informatycznej, rozwijanie zainteresowań  dzieci, odkrycie nowych talentów oraz  stworzenie możliwości sprawdzenia przez uczniów własnego poziomu wiedzy i umiejętności.

W konkursie wzięło udział 19 chętnych z klas IV – VI.  Uczniowie zmagali się z trudnymi pytaniami z  zakresu wiedzy o informatyce.

Wyniki konkursu:

I miejsce - Kacper Ciułek – klasa V b

II miejsce - Paweł Wójcik oraz Michał Rakowski - klasa VI b

III miejsce Jan Bludnik klasa -  klasa V a.

Sponsorem nagród w konkursie była Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Człopie.

Komisja sponsorowała także nagrody za konkursy w ramach "Dnia Bezpiecznego Internetu". W SP  DBI odbył się  już po raz trzeci.  Z tej okazji dzieci  z klas I – VI, na zajęciach komputerowych, wysłuchały prelekcji oraz obejrzały krótkie filmiki o tematyce bezpieczeństwa w Internecie. Klasy szóste uczestniczyły w kursie e-learningowym, wykonały gazetkę oraz plakaty. Rodzice otrzymali ulotki z poradami na temat bezpieczeństwa w sieci. Na stronie internetowej szkoły umieszczono informacje dotyczące bezpieczeństwa w Internecie. Został również ogłoszony konkurs plastyczny dla klas I – III, w którym zwyciężyła Milena Widomska z kalsy III d, drugie miejsce zajęła Amelia Gawlicka z klasy IIIa natomiast trzecie miejsce Kacper Temlin z kalsy III c.  Starsi uczniowie mogli wykazać się wiedzą  na temat zasad bezpieczeństwa w necie - I miejsce zajęła uczennica klasy VIa Weronika Wójcik.

Autor: Katarzyna Gajewska

• Powiększ zdjęcie Szkolny Konkurs Informatyczny

Szkolny Konkurs Informatyczny

• Powiększ zdjęcie Zwycięzcy konkursu plastycznego

Zwycięzcy konkursu plastycznego "Bezpieczny Internet".