Szkolny Turniej Tenisa Stołowego w kategorii dziewcząt i chłopców, rocznik 2002-2004.

2 listopada 2017

Dnia 20 października 2017 roku zakończył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego
w kategorii chłopców i  dziewcząt rocznik 2002-2004.

Mecze w turnieju rozegrano w ramach zajęć sportowych w Hali Polsko-Niemieckiego Centrum Kultury i Sportu w Człopie.

Do turnieju finałowego awansowało po 5 najlepszych uczniów i uczennic. Chłopcy i dziewczęta rozgrywali swoje mecze systemem każdy z każdym.

W przypadku tej samej liczby zwycięstw decydowała mała tabelka uwzględniająca sety na „+”.

Grano systemem do dwóch wygranych setów, w secie do 11 punktów.

Klasyfikacja zawodniczek:                        Klasyfikacja zawodników:

1.Goleniowska Weronika      III a g.                          1. Janus Hubert                     II b g.

2.Kamińska Wiktoria              II a g.                           2. Wyrembek Damian          II a g.

3.Małachowska Roksana       VII b                             3. Wójcik Paweł                     VII b

4.Badzio Agnieszka                VII a                              4. Janik Kacper                       VII b

5.Bogacz Aleksandra              VII b                             5. Tebich Patryk                    II b g.

Autor: Katarzyna Gajewska.