Uczniowie kibicowali…

5 listopada 2017

51 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Człopie pojechało na mecz ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań a Wisłą Kraków, który odbył się 27.10.2017r. w stolicy Wielkopolski. Rozgrywki dostarczyły wielu emocji, ale największym przeżyciem dla człopian było zobaczenie nowoczesnego stadionu, który może pomieścić ponad 40. tysięcy kibiców.

Młodzież dzielnie i niezwykle żywiołowo dopingowała zawodników Lecha Poznań, co jest potwierdzeniem tego, że bawiła się doskonale. Pasjonaci sportu mogli na żywo zobaczyć piłkarzy, których na co dzień oglądają tylko podczas relacji telewizyjnych. Podczas wycieczki, uczestnicy zjedli również wspólny obiad. W czasie powrotu autokarem  do domu, długo trwały dyskusje nt. minionych wydarzeń. Organizatorem wyjazdu oraz  opiekunem dzieci był  p. Cezary Baniowski.

• Powiększ zdjęcie Uczniowie kibicowali… mecz Lech Poznań-Wisła Kraków

Uczniowie kibicowali… mecz Lech Poznań-Wisła Kraków