Powiatowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców w ramach „Igrzysk Dzieci”.

17 grudnia 2017

14 grudnia 2017 roku w Polsko-Niemieckim Centrum Kultury i Sportu w Człopie odbył się  Powiatowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców, rocznik 2005 i młodsi, w ramach „Igrzysk Dzieci”.

W kategorii chłopców wystartowały 3 szkoły – Piecnik, Tuczno i Człopa,  w kategorii dziewcząt - Tuczno i Człopa.

Grano systemem  każdy z każdym do 3 „dużych” punktów.

Turniej w kategorii dziewcząt wygrała SP z Człopy zwyciężając SP Tuczno 3:1 i to Człopa  będzie  reprezentować nasz powiat na szczeblu regionalnym.

Szkołę Podstawową  w kategorii dziewcząt reprezentowały:

•  Bogacz Oliwia       VI b
  • Dimitrowa Elena   VI b
  • Chruścicka Julia    IV d

W kategorii chłopców wygrali także nasi uczniowie, zwyciężając wszystkie mecze.  Uczniowie ci będą reprezentować powiat na szczeblu regionalnym. Są to:

• Chruścicki Szymon           VI b
  • Grykszak Bartosz             VI b
  • Bulik Szymon                   VI b
  • Szumiński Patryk    rez.    V b

Końcowa klasyfikacja  w kategorii chłopców:

1. Człopa                 4 pkt.

2. Piecnik                 2 pkt.

3. Tuczno                 0 pkt.

Opiekunem dziewcząt i chłopców był p.  Dariusz Baniowski.

W organizacji turnieju nauczycielowi pomagali: Cezary Gajewski, Cezary Baniowski i Irena Artymowycz-Gryćko.

Wszystkie drużyny otrzymały   puchary i dyplomy-gratulujemy.

Autor: Katarzyna Gajewska.

• Powiększ zdjęcie Powiatowy Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców w ramach „Igrzysk Dzieci” 2017.