Wypoczynek w Mrzeżynie.

12 czerwca 2018

Czerwiec to miesiąc, kiedy uczniowie uczą się nie tylko w murach szkoły, ale wyjeżdżają na wycieczki i wtedy poznają piękno naszego kraju , zdobywają różnorodną wiedzę w praktyce. Uczniowie klas szóstych i siódmej "a" odpoczywali nad morzem.

Zwiedzili kołobrzeską starówkę i  Muzeum Oręża Polskiego. Potem, na miejscu w Mrzeżynie, odpoczywali na sportowo. Zmagali się ze swoimi słabościami na ściance wspinaczkowej oraz na siłowni. Mogli po raz pierwszy pograć w squasha, a na zajęciach z animatorem wykazać się swoimi umiejętnościami z wychowania fizycznego. Na zakończenie odwiedzili Park Rozrywki Pomerania, a tam..................istne szaleństwo na karuzelach i dmuchanych zamkach .Wszyscy wrócili zadowoleni i opaleni.

Autor: Katarzyna Gajewska.