23 czerwca 2018

Po raz piąty uczniowie naszej szkoły przebywali na obozie językowym Euroweek w Międzygórzu koło Bystrzycy Kłodzkiej. Zajęcia z wolontariuszami były różnorodne i pomysłowe, a co najważniejsze, odbywały się wyłącznie w języku angielskim. Codzienne spacery z wolontariuszami po uroczej okolicy Międzygórza, z dłuższą wycieczką na górę Igliczną, dostarczyły niezapomnianych wrażeń.

Dołączony filmik jest pracą grupy 4 uczniów, którzy na ostatnich zajęciach wylosowali do wykonania zadanie, aby podziękować wolontariuszom.

Uczniowie po powrocie do szkoły podsumowali swój pobyt na obozie w następujący sposób:

1. Euroweek to najlepszy obóz, który łączy ludzi.

2. Przekazuje wiedzę o innych krajach i kulturach.

3. Zwarliśmy przyjaźnie z uczniami szkół z  Grębocina, Turku, Leźna, Wilczy i Koziegłów.

4. Założyliśmy grupę na Messengerze i utrzymujemy kontakty.

5. Chcemy, żeby  czas do następnego wyjazdu na Euroweek upłynął jak najszybciej.

Wyjazd dofinansowała GKZPA - Dziękujemy!

Autor: Barbara Uryga.