Podsumowanie szkolnych konkursów matematycznych i informatycznych.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
24 czerwca 2018

Dnia 14 czerwca 2018 r. na apelu organizacyjnym zostały wręczone nagrody uczniom, którzy brali udział w szkolnych konkursach matematycznych oraz informatycznych. 

Wyniki były następujące:

Wojewódzki Konkurs Informatyczny „SCI#CODE” dla klas VII oraz II i III  klas gimnazjalnych organizowany przez  Technikum Informatyczne SCI w Szczecinie – etap szkolny (organizator: M. Ciułek):

  • I miejsce – Paweł Wojcik –  klasa VII  b
  • II miejsce – Arek Bablak – klasa III a
  • III miejsce – Kewin Jankowski  -  klasa II a

Szkolny konkurs  plastyczny ogłoszony z okazji „Dnia Bezpiecznego Internetu”  dla klas I – III (organizator: M. Ciułek, M. Janik):

  • I miejsce – Oliwia Bezler -  klasa Ia
  • II miejsce – Zosia Witczak – klasa III a
  • III miejsce -  Aleksandra Węgrzyn - klasa IIIa, Magda Rogala – klasa III a

Wyróżnienie:

  • Weronika Danilewicz – klasa III b
  • Paweł Maciesza – klasa III a

Szkolny konkurs łamigłówek matematycznych  „Mistrz Sudoku” dla klas czwartych (organizator: M. Ciułek).

  • I miejsce – Karol Reks - klasa IV a
  • II miejsce – Cezary Grzelak - klasa IV d
  • III miejsce – Wiktor Rychlicki  - klasa IV d

Szkolny  konkurs „Mistrz klawiatury” (organizator: M. Ciułek):

Klasy IV:

  • I miejsce – Maciej Siedziukiewicz – klasa IVa

Klasy V:

  • I miejsce – Julia Matyniak – klasa Va

Klasy VI:

  • I miejsce – Tomasz Adamcewicz - klasa VII b

Klasy VII:

  • I miejsce – Paweł Wójcik - klasa VII b

 

Szkolny  konkurs matematyczny „Mistrz arytmetyki” (organizator: M. Janik, H. Rakowska,  M. Ciułek, A. Michalska):

Klasy 4:

  • I miejsce  - W. Maciesza – klasa IV a, C. Grzelak – klasa IV d
  • II miejsce – F. Wojtera – klasa IV  b
  • III  miejsce – K. Reks  – klasa IV a,  P. Szemczyński – klasa IV b

Klasy 5:

  • I miejsce  - H. Jaworska – klasa V a
  • II miejsce – J. Miedzianko – V b
  • III  miejsce – M. Banaskiewicz – klasa V  a

Klasy 6:

  • I miejsce  - Tomasz Nagiewicz -– klasa VI a
  • II miejsce - Bartosz Gryszak– klasa VI b
  • III  miejsce - Kacper Ciułek – klasa VI b.

Klasy 7:

  • I miejsce  - Paweł Wójcik – klasa VII b
  • II miejsce - Rakowski Michał – klasa VII b
  • III  miejsce - Jakub Pompka – klasa VII b

Klasy II gimnazjum:

  • I miejsce – Kewin Jankowski – klasa II a
  • II miejsce –Wiktoria Szpica – klasa II b
  • III  miejsce – Wiktoria Bulik – klasa II a

Klasy III gimnazjum:

  • I miejsce – Ławrynowicz Karolina – III b
  • II miejsce –Weronika Goleniowska – klasa III a
  • III  miejsce – Małgorzata Adamcewicz – klasa III a

                       Wszystkim zwycięzcom GRATULUJEMY!!! 

Sponsorem nagród w konkursach  była Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Człopie oraz organizatorzy.

Autor: Magdalena Ciułek

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Szkolny konkurs dla klas czwartych

    Szkolny konkurs dla klas czwartych "Mistrz arytmetyki" 2018.

  • Powiększ zdjęcie Szkolny konkurs dla klas szóstych

    Szkolny konkurs dla klas szóstych "Mistrz arytmetyki" 2018.

  • Powiększ zdjęcie Szkolny konkurs dla klas piątych

    Szkolny konkurs dla klas piątych "Mistrz arytmetyki" 2018.

  • Powiększ zdjęcie Szkolny konkurs dla klas czwartch

    Szkolny konkurs dla klas czwartch "Mistrz sudoku" 2018.