Otrzęsiny klas czwartych

5 listopada 2018

Dnia 25 października 2018 r.  odbyło się uroczyste przyjęcie uczniów klas czwartych do grupy wiekowej " Małolaty".  Otrzęsiny miały charakter turnieju rycerskiego, podczas którego czwartacy zostali poddani różnym próbom.  Między innymi musieli  wypić sok z cytryny i się uśmiechnąć,  oddać  jak najdłuższy kangurzy skok, przeskoczyć przez pokrzywę oraz odpowiedzieć na pytania dotyczące naszej szkoły.

Nad poprawnym przebiegiem turnieju czuwała opiekunka grupy wiekowej pani  M. Reks oraz gospodarze klas szóstych. Uczniowie klas czwartych wykazali się sprytem, inteligencją oraz sprawnością fizyczną. Po złożeniu przysięgi zostali przyjęci do grupy wiekowej  "Małolaty".  Otrzęsiny przygotowała klasa Vc wraz z wychowawcą p. J. Wojtaszewską.

Autor: Katarzyna Gajewska.