21 stycznia 2019

Już po raz 27. odbył się finał Wielkiej Orkiestry  Świątecznej Pomocy. Nasza szkoła jak zwykle wzięła w nim aktywny udział. 13 stycznia na ulice Człopy wyruszyło 16 wolontariuszy z puszkami, w PNCKiS zostało utworzone stoisko z domowymi wypiekami, a Szkolny Klub Wolontariatu "Promyk z serca " piekł i sprzedawał świeżutkie gofry. Uczniów i nauczycieli wspierała także Rada Rodziców. I tak całej społeczności szkolnej udało się zebrać 7461,72 zł.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za ten dar serca. Myślę, że na szczególne podziękowania zasługuje Wiktoria Banaskiewicz z klasy VIIIa, której udało się zebrać 1062,65 zł! Powyżej 800 zł zebrali: Marta Jaworska oraz rodzeństwo: Wiktoria i Szymon Bulik.

Dziękujemy także opiekunom: p. K.Goleniowskiej, p. Marzenie Macewicz, p. Annie Gieczewskiej oraz p. Dariuszowi Baniowskiemu.

Autor: Katarzyna Gajewska.