27 stycznia 2019

16 stycznia 2019r. w Szkole Podstawowej w Człopie odbyły się spotkania z psychoterapeutami z SELF- Centrum Szkoleniowo-Terapeutycznego z Rzeszowa.  Uczniowie kl. IIIa wzięli udział w „Treningu Umiejętności Prospołecznych”.

Klasa V b i VI b zrealizowała zadania z zakresu zapobiegania agresji i przemocy rówieśniczej. Nauczyciele uczestniczyli w warsztatach pn. „Jak rozpoznawać i rozwiązywać problemy wychowawcze? Budowanie dobrych relacji z wychowankami” oraz ,wspólnie z rodzicami, w spotkaniu  nt.  „Po co nam normy i zasady? Wpływ postaw rodzicielskich na wychowanie dziecka”.  Organizatorkami profilaktycznych zajęć były panie pedagog: A. Molińska i H. Koczmara, a koszty  pokryła Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

• Powiększ zdjęcie Warsztaty i szkolenia z zakresu wychowania w Szkole Podstawowej