2 grudnia 2019

25 listopada 2019r. w bibliotece Szkoły Podstawowej w Człopie był obchodzony Dzień Pluszowego Misia. Działaniami zostali objęci uczniowie klas I-III. Na pierwszej godzinie lekcyjnej uczennice klas VI i VII: H. Michalska, A. Bryła, A. Gawlicka, N. Plewa, Z. Żalińska przeczytały w tych oddziałach fragment książki „Kubuś Puchatek”, następnie zachęciły do odwiedzenia  biblioteki, aby poznać kolejne losy Puchatka.

Każdy uczeń, który w tym dniu przyszedł do biblioteki z pluszowym misiem, został poczęstowany małym co nieco. Przed biblioteką została umieszczona tablica informacyjna na temat historii tego święta. Aby jeszcze bardziej przybliżyć sylwetkę Kubusia Puchatka  na każdej przerwie w bibliotece można było obejrzeć bajkę o tej postaci, a na półkach pojawiły się pluszowe misie. Poza tym dzieci przebywające w świetlicy dostały do pokolorowania szablony Kubusia Puchatka, a najlepsze prace zostały umieszczone na tablicy przy bibliotece szkolnej. Organizatorem przedsięwzięcia była Anna Waśkiewicz-Chruścicka.