28 grudnia 2019

W ramach działalności SKO w Szkole Podstawowej w Człopie w dniach od 18.11.2019 r. do 25.11.2019 r., uczniowie klas drugich i trzecich mogli wziąć udział w konkursie plastyczno – technicznym pod tytułem „Odznaka SKO”.

Zadaniem dzieci było zaprojektować i wykonać odznakę, na której musiał pojawić się symbol SKO.  Technika prac była dowolna, a pod ocenę brana    była przede wszystkim pomysłowość, staranność i samodzielność wykonania  odznaki.Spośród  23 zgłoszonych prac, komisja, w skład której weszli nauczyciele naszej szkoły wyłoniła zwycięzców:

I miejsce - Jakub Barański III a

II miejsce – Martyna Hyra II a

III miejsce - Szymon Witczak III b

Wyróżnienia: Kacper Strzelecki II b, Lena Dubik II a, Kacper Kaczmarek III b. Organizatorką konkursu była p. Marta Janik- szkolny opiekun SKO. Nagrody i dyplomy zostaną wręczone na najbliższym apelu.