Integracyjne popołudnie 7c

12 października 2020

8 października 2020 roku uczniowie  kl. VIIc Szkoły Podstawowej w Człopie wraz z wychowawczynią- Dorotą Dobrzeniecką - Mika, zorganizowali ognisko klasowe, które było doskonałą okazją do integracji zespołu, przełamywania różnorodnych barier i umacniania więzi.

Podczas spotkania na plaży nad jeziorem Trzebin,  świętowano również Dnia Chłopca. Uczennice przygotowały szereg zabawnych konkurencji dla  kolegów, między innymi : turniej badmintona, konkurs na „Strongmana” oraz  pojedynek wędkarski- rzut spłonką. Przygotowano także poczęstunek w formie kiełbasek pieczonych na ognisku, pieczone ziemniaki oraz pianki. Pogoda dopisała, nie było czasu na nudę…Wieczorem, zadowoleni uczestnicy wrócili do domu.