Zagraliśmy z WOŚP!

10 lutego 2021

31 stycznia 2021r.  Szkoła Podstawowa w Człopie wzięła udział w 29. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której tegoroczne hasło brzmiało „Finał z głową”. Tym razem 18. wolontariuszy z naszej szkoły uzbierało 5901,85 zł  na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Wszystkim wolontariuszom serdecznie dziękujemy!

Najwięcej pieniędzy "wpadło” do puszki Hani Michalskiej z klasy VIIIb, która zebrała 637,40 zł! Powyżej 500 zł znalazło się w „skarbonkach” Zosi Michalskiej z klasy VIIIb i Asi Szlędak z klasy VIIa! Opiekę nad wolontariuszami sprawowały p. Marta Warszycka i p. Oliwia Nowak.Ze względu na trwającą epidemię, tegoroczny finał ograniczony został do zbiórki pieniędzy oraz uruchomienia specjalnego sklepiku z gadżetami WOŚP i fantami przekazanymi przez darczyńców, który mieścił się w Domu Kultury w Człopie.