Zero tolerancji dla agresji i przemocy!

28 czerwca 2021

20.05.2021 w Szkole Podstawowej w Człopie przeprowadzono akcję  pn. „Zero tolerancji dla agresji i przemocy”, której celem było zdefiniowanie pojęcia „agresja”, „przemoc” oraz wskazanie sposoby radzenia sobie z nimi.  Na godzinach wychowawczych w klasach VI-VII wychowawcy przedstawili i omówili prezentację  przygotowaną przez  uczniów klasy VI c -B. Szemczyńskiego, J. Mazurka, J. Warszycką, M. Bierbasz-Juchnowicz.

W tym dniu każdy oddział podjął się wyzwania, które polegało na wykonaniu jednego zdjęcia  z propozycją sposobu odreagowania agresji.  Fotografie zostały ocenione  przez 6 uczniów klasy VI c oraz organizatorów akcji  p.M. Chruścickiego i p.O. Nowak. Najwyżej oceniono prace: Julii Kufel VII b,  Katarzyny Menżyk VI b, Wiktora Rychlickiego  VII d,  Ewy Kamińska IV a i  Anity Zięby IVa . Za udział w akcji uczniowie otrzymali dodatkowe punkty z zachowania.