Dzień Dziecka w klasach 6

28 czerwca 2021

07.06.2021r. nad jeziorem Trzebin obyło się ognisko z okazji Dnia Dziecka w klasie VI c, które przygotowali rodzice uczniów , szczególne podziękowania dla pań : Patrycji Warszyckiej, Agnieszki Łakomy, Anety Kuriaty. Nad jeziorem uczniowie piekli kiełbaski, grali w piłkę plażową, badmintona .  Opiekunem grupy był wychowawca M. Chruścicki.

Uczniowie kl.6b, po zabawach integracyjnych w szkole, wybrali się do restauracji Gospoda w Człopie na desery lodowe ufundowane przez rodziców.

16.06.21r. klasa 6a  uczestniczyła w zajęciach poza terenem szkoły. Celem wyjścia była integracja zespołu klasowego oraz promowanie działań  przeciwpożarowych.

Na początku dzieci spotkały się w byłym punkcie Alarmowo Dyspozycyjnym, gdzie zdobyły informacje nt. ochrony przeciwpożarowej w Nadleśnictwie Człopa, zapoznały się ze sposobem wykrywania pożarów, miały możliwość obejrzenia lekkiego samochodu gaśniczego. Spotkanie poprowadziła pani M. Lupa- Witczak. Następnie uczniowie udali się na ognisko klasowe przy nadleśnictwie, które przygotowali rodzice. Organizatorem wyjścia była wychowawczyni- p. Anna Waśkiewicz-Chruścicka.