Bezpieczni w wakacje

28 czerwca 2021

22 czerwca 2021r. gościliśmy w naszej szkole Policjantów: panią asp. Beatę Budzyń i pana post. Marcina Dobralowicza oraz pana mł. asp. Przemysława Koczmarę, którzy porozmawiali z uczniami o tym, jak bezpiecznie przebywać nad wodą i w górach, sprawdzili, czy uczniowie znają numery telefonów alarmowych, mówili o rozsądnym poruszaniu się w sieci internetowej. Przestrzegali, w grupach starszych przed zachowaniami demoralizującymi: ucieczki z domu, nadużywanie alkoholu, palenie papierosów i sięganie po środki odurzające. Wśród uczniów klas III rozstrzygnięto konkurs na pracę plastyczną pt. ”Bezpieczni nad wodą”.

I miejsce zajęła Julita Jędrusina z 3 a oraz Hanna Król z 3b, II miejsce Piotr Gebauer z 3a i Damian Janus 3 b, III miejsce Martyna Hyra z 3a i Adrian Piątek z 3b. Nagrody w konkursie ufundował Burmistrz Miasta i Gminy Człopa pan Jerzy Bekker. Spotkanie zorganizowały: Halina Koczmara, Agnieszka Molińska.