Program współpracy Koła Wędkarskiego ze Szkołą Podstawową w Człopie

17 stycznia 2018

Mając na względzie pogłębienie współpracy z Kołem Wędkarskim w Człopie, dyrekcja Szkoły Podstawowej w Człopie wyszła z inicjatywą określenia ram tej współpracy w programie. Projekt programu przygotował kol. Dariusz Baniowski, nauczyciel, członek Komisji Rewizyjnej koła PZW. Dokument o nazwie „Program współpracy Koła PZW Człopa ze Szkołą Podstawową w Człopie w latach 2017-2020” został podpisany przez strony na posiedzeniu Zarządu Koła w dniu 7 grudnia 2017 r. Zarząd Koła reprezentowali: Zbyszek Ślusarski – Prezes, Mieczysław Dyszkant – Wiceprezes, natomiast Szkołę, dyrektor Szkoły Iwona Roguszewska. Ideę przewodnią tego obszernego dokumentu zawiera pkt. 1, który brzmi: „Organizowanie i promowanie wędkarstwa, rekreacji, sportu wędkarskiego oraz ochrona i użytkowanie wód”.

Pierwsze efekty współpracy są już widoczne. Koło ogłosiło 2 konkursy. Jeden na logo, drugi nazwę. Konkurs był skierowany do uczniów starszych klas szkoły podstawowej. I tak koło będzie nosiło nazwę "Karp"- według propozycji Patryka Kowalczyka z klasy III a gimn. Jeśli chodzi o logo, to  członkom koła najbardziej spodobała się praca Oliwii Bogacz z klasy VI b. Dla w/wymienionych uczniów koło przyznało nagrody pieniężne, które zostały im wręczone na apelu grupy wiekowej. Pan Z. Ślusarski oraz M. Środa podziękowali także pani A. Gieczewskiej za pomoc w  przeprowadzenie konkursów.

Autor: Katarzyna Gajewska.

• Powiększ zdjęcie Program współpracy Koła Wędkarskiego ze Szkołą Podstawową w Człopie.